Firmamız Hakkında

Abdulkadir Turan’ın 1992 yılında parakende mağazacılıkla başlayan daha sonra triko penye imalatıda eklenerek devam ettirdikleri triko penye imalatı bu güne kadar geçen sürede, yenilikçi moda anlayışı ve özgün tarzını ürünlerine yansıtmayı başarabilen ender markalardan biridir. Tekstil sektöründe yılların getirdiği tecrübe birikimi ile kış mevsimine uygun triko penye modelleri üreten Serden Triko tecrübeli ekibi ve son sistem makine parkuru ile müşterilerimize kendi koleksiyonumuzu ve talep doğrultusunda müşterilerimizden gelen koleksiyonu kaliteli özenli bir şekilde sunmaktadır. 6000 m2 kapalı alana sahip modern fabrikasında 70 adet Stoll makinası ile üretimini sürdüren Serden Triko kaliteden ödün vermeden büyük bir titizlikle üretilen triko ve penye modellerini iç piyasanın seçkin firmalarına sunmaktadır. Serden Triko ; yüksek işçilik kalitesi, modaya ve teknolojiye ayak uyduran duruşu ile tercih edilen ve tanınan bir marka olmayı hedeflemektedir.

Kurumsal çapta geliştirdiği müşteri ilişkileri yönetimiyle birlikte ürün, kalite ve güven üçgenine önem veren Serden Triko daima müşteri isteklerini ön planda tutarak canlı yaşamayı seven, dinamik bir kitleye hitap edecek triko ve penye koleksiyonları hazırlayarak tekstil sektöründe başarı ile hizmet vermektedir.

25 yılı aşkın geçmişindeki başarının sırrı Serden Triko'nun iş gücünün özverili, bilinçli ve tutku ile üretime katılması;

Serden Triko'nun  nun küresel pazarlarda güvenilir bir üretim ortağı olarak benimsenmesinin başlıca nedeni ürün ve hizmet kalitesi ile zamanında teslimatın ilke edinilmiş olması ve çalıştığımız tüm firmalar ile karşılıklı güvene dayanmaktadır.

Serden Triko tüm çalışanlarının işgücü ile çağdaş teknolojinin en gelişmiş makinaları ile üretim yapılmaktadır.

Faaliyet gösterilen tüm alanlarda, çalışanlarının mutluluğundan alınan güç ile “en iyiyi arayan onlara en iyi kelite ve hizmeti sunan ve müşterilerimiz” için vazgeçilmez olmayı misyon olarak benimsedik.

KURUMSAL
İletişim Bilgileri
+90(342)2211130
info@serdentriko.com
+90 531 261 44 01
MERKEZ: Tekstilkent Mah. Demokrasi Bul. No :35 İrt.Büro: Karatarla Mah. Yeniçeri Sk. No:11/E - Gaziantep / TÜRKİYE